o nas

Mamy zaszczyt zaprosić do współpracy w organizowaniu i uatrakcyjnianiu czasu pracy i wypoczynku Państwa klientów, kontrahentów, gości i pracowników. W tym celu zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Firma funkcjonuje w branży muzycznej od 4 lat i powstała aby pokazać nową jakość, poprzez wprowadzenie wydarzeń artystycznych skierowanych m.in. do gości odwiedzających Magiczny Kraków. Odznaczamy się pośród konkurencji wysoką jakością świadczonych usług, oraz dużym zaufaniem jakim darzą nas klienci. Swój niewątpliwy sukces zawdzięczamy solidności i rzetelności w wypełnianiu zobowiązań, a także profesjonalizmowi, którego owocem jest współpraca z najlepszymi artystami krakowskiej sceny muzycznej oraz z czołowymi działaczami polskiego rynku turystycznego.

Naszą specjalnością jest organizowanie stałych, codziennych i cyklicznych koncertów muzyki klasycznej, organowej i operowej, w zabytkowych krakowskich kościołach. Zostaje to, każdego roku, potwierdzone znaczącą liczbą gości i turystów odwiedzających Kraków, którzy chętnie uczestniczą w przygotowanych przez nas widowiskach. Ponadto świadczymy usługi w zakresie zapewnienia właściwej oprawy muzycznej dla seminariów, kongresów i sympozjów. Uświetnimy każde wydarzenie, imprezę, spotkanie. Kolacja, czy bankiet staną się wyjątkowym przeżyciem, głęboko zapadającym w pamięć.